Минуле та сучасне

Сompany

STYRON KFT розпочала виробництво самостійно розробленої лінії дренажних виробів у 1989 році. Підприємство займається обробкою пластику, у тому числі виготовленням дренажних виробів та пластмасових піддонів, а також їх реалізацією. За майже 25 років існування компанії, ми розробили широкий асортимент продуктів, таким чином зайнявши впливове становище на щорічно зростаючому ринку санітарно-гігієнічних виробів як у рідній, так і в країнах, що з нею межують.

Навколишнє середовище та технології

Сompany

Розвиток компанії є також і результатом природозберігаючої позиції STYRON KFT щодо використання сировини та технологій виробництва. Отримання сертифікату системи екологічного управління стандарту ISO 14001 було важливим кроком, що відображає щиру відданість компанії у сфері захисту довкілля. Наша система перевірки якості працює згідно з стандартами ISO 9001 з 2001 року. Мета нашої компанії – відповідати вимогам та складати конкуренцію подібним імпортним продуктам.

Інновації

Сompany

Конструкторська база компанії, власний інструментальний цех та кваліфікована робоча сила дає можливість для нововведень та покращення якості продуктів, постійного підкорення нашою фірмою нових висот. Наш асортимент складений відповідно до вимог споживачів до якості та дизайну. Наші позиції на ринку підтверджують нашу відданість якості та принципу, що є основою філософії компанії: «Ринок визначає якість».

Наша команда

Сompany