Компанія STYRON пропонує українським та іноземним дизайнерам, будівельним компаніям, комерційним та монтажним організаціям взаємовигідну співпрацю.

Мережеві та приватні партнери отримують можливість скористатися всіма досягненнями та можливостями одного з провідних угорських виробників виробів із поліпропілену з практично 30-річним досвідом роботи в Україні та за її межами.

Готовий бізнес

Наші партнери стають офіційними дистриб'юторами заводу STYRON KFT в Україні та одержують усі необхідні інструменти для запуску готового робочого бізнесу. Ми надаємо електронну інформацію та роздаткові матеріали за своєю продукцією, виготовляємо стенди та вітрини різної конфігурації, надаємо виставкові зразки продукції, проводимо повне брендування місць торгівлі фірмовими знаками STYRON. Періодично проводяться спільні заходи та акції з офіційними дилерами.

Найширший асортимент якісної продукції

Асортимент компанії STYRON включає понад 500 одиниць продукції з високоякісного поліпропілену, включаючи: душові канали різних конфігурацій, велику різноманітність сифонів, трапи для встановлення в душовій зоні, системи інсталяції, безліч аксесуарів та додаткових пристроїв для забезпечення водовідведення. Це дозволяє повністю закривати питання водовідведення. від сифонів і закінчуючи дренажними каналами та трапами для вулиці.

Завжди на зв'язку

Співпраця зі STYRON – підтримка найвищих стандартів обслуговування. Ми регулярно проводимо навчання нових співробітників усіх партнерів дилерської мережі, організовуємо семінари для монтажних та проектних організацій. Починаючи свою роботу з нашою компанією, партнери можуть розраховувати на компетентну допомогу у розробці проекту та підборі продукції для її реалізації на ринку. При потребі експерти STYRON KFT. виконують шеф-монтаж обладнання із терміновим виїздом на об'єкт.

Визнана якість

Продукція заводу STYRON KFT – це сертифікований товар, який заслужив на визнання та авторитет у 17 країнах ближнього та далекого зарубіжжя. Наша система контролю якості вже 17 років працює у відповідності до стандарту ISO 9001. Компанія суворо дотримується екологічних норм виробництва відповідно до ISO 14001. У результаті продукція успішно конкурує з передовим обладнанням інших брендів та користується підвищеним попитом у українських покупців.

Всі нюанси та умови співробітництва ви можете обговорити з представниками компанії STYRON KFT, зв'язавшись з нами за вказаними на сайті номерами телефонів або е-мейлом.